Author: s***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: สวย ดูธรรมชาติมากค่ะ
顏色: 漸變金色
14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 182.5 g |
| 長度 | 35.6 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260318142067908392630 |
Author: s***t
Date:
Review: สวย ดูธรรมชาติมากค่ะ
顏色: 漸變金色
Author: t***s
Date:
Review: Exactly as described
顏色: 漸層
Author: b***6
Date:
Review: สวยค่ะ
顏色: 漸層
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.