
14英寸白色刘海波波头假发,波浪卷发造型,适合夏季日常佩戴、派对、角色扮演、音乐节、假期、日常使用,是送给女孩的实用礼物。
SKU: sb260306171643079941927
Price and availability
NT$239
顏色:白色
大圖
假髮長度
14 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 105 g |
| 長度 | 35.56 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb260306171643079941927 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.