Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好評好評好評好評好評
顏色: 黑色

0.07mm
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 80% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| 長度 | 9.8 cm |
| 直徑 | 1.5 cm |
| 寬度 | 9.2 cm |
| 套組大小 | 14*11*2 cm |
| 睫毛長度 | 0.9-1.6 cm |
| SKU | sb2308191757194844 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好評好評好評好評好評
顏色: 黑色
Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: lashes r so cute, very comfortable and looks like a lash extension, i love and recommend, i will be purchasing again
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: a***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i love these sm best lashes ever reccomend to stack them if you want a fuller eyelashe extension look.
顏色: 黑色 | 3 photo(s)
Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love these I got so many compliments saying they look like I got them done !.
顏色: 黑色 | 3 photo(s)