
全新
14件套造型工具套装 - 包括发饰、梳子、发夹、连续喷雾瓶、蓬松梳、空心梳、直发梳、喷雾瓶
SKU: sb260427091449961356972
Price and availability
NT$209
尺寸
粉紅色14件裝
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

粉紅色14件裝
| Material | ABS |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 5 cm |
| 寬度 | 25 cm |
| 長度 | 18 cm |
| SKU | sb260427091449961356972 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.