
全新
16英寸黑金双色假发,女士款 - 直发合成纤维,带刘海,完美适用于角色扮演或日常时尚造型
SKU: sb260506103173291252157
Price and availability
NT$280
假髮長度
16 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Two-Tone |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 260 g |
| 長度 | 18 cm |
| 寬度 | 25 cm |
| 直徑 | 2 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260506103173291252157 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.