Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好看,如果有黑色會更好
顏色: 棕色 | 1 photo(s)




16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 42 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb2302200999947741 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: k***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 好看,如果有黑色會更好
顏色: 棕色 | 1 photo(s)
Author: 5***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 還沒戴,感覺不錯👍👍👍👍👍👍
顏色: 棕色 | 3 photo(s)
Author: b***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色 | 1 photo(s)
Author: 8***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 棕色 | 1 photo(s)