Author: 萍***萍
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 讚的出貨速度 超讚的商品品質 超讚的CP值 讚的服務 而且物超所值~有機會還會再回購( ´▽` )ノ 謝謝闆闆
顏色: 彩色


16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 172 g |
| 長度 | 43 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2303142544700107 |
Author: 萍***萍
Date:
Review: 讚的出貨速度 超讚的商品品質 超讚的CP值 讚的服務 而且物超所值~有機會還會再回購( ´▽` )ノ 謝謝闆闆
顏色: 彩色
Author: c***8
Date:
Review: 很美質感也非常棒,已成為回購無數次的忠實顧客。
顏色: 彩色
Author: K***e
Date:
Review: 商品價格合理 出貨快速
顏色: 彩色
Author: c***e
Date:
Review: 超級可愛
顏色: 金色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.