
17件套美发师配件 - 理发披肩、染发刷、调色碗、梳子、发夹、锡箔碗、一次性手套
SKU: sb260425151025089746945
Price and availability
NT$95
尺寸
17件
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

17件
| Material | PP |
| Ideal for | Men |
| Hair Type | Normal |
| Color | Black |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Perm And Dye Tools |
| 高度 | 4 cm |
| 寬度 | 25 cm |
| 長度 | 18 cm |
| SKU | sb260425151025089746945 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.