- Video










18英寸棕色长直发层次感假发,带齐刘海,耐热合成假发,外观自然,适合角色扮演、派对和日常佩戴。
SKU: sb260402095379433962199
Price and availability
NT$308
假髮長度
20 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 190 g |
| 長度 | 51.2 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260402095379433962199 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.