- Video











18英寸优雅灰色长卷发假发,带挑染和刘海,渐变色合成假发,适合女性日常、派对、节日、旅行、万圣节、圣诞节、新年、音乐节、角色扮演、送给女孩的礼物、夏季毕业礼物、现成礼物、万圣节圣诞节礼物、女士假发
SKU: sb260423104576542925693
Price and availability
NT$268
顏色:挑染棕色
大圖
假髮長度
18 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 46 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260423104576542925693 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.