
18英寸分层刘海酒红色假发,适合女性 - 柔软易造型的酒红色合成假发,完美适用于日常佩戴、工作、圣诞节和节日角色扮演,适合日常派对、女孩和女性日常佩戴,打造自然性感、浪漫优雅、简约休闲的万圣节圣诞节角色扮演造型,耐热假发
SKU: sb260314102365552292615
Price and availability
NT$288
假髮長度
16 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 165 g |
| 長度 | 40.7 cm |
| 頭圍 | 52-58 cm |
| SKU | sb260314102365552292615 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.