
全新
这款18英寸长的合成假发,采用自然直发造型,拥有迷人的黑棕色。假发带有刘海设计,并采用耐热纤维制成,确保经久耐用。这款假发非常适合日常佩戴,能够打造自然逼真的效果。
SKU: sb260316151600452290133
Price and availability
NT$240
假髮長度
18 inch
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 180 g |
| 長度 | 48 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb260316151600452290133 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.