
18 Inch Multi Colour Long Natural Wave Wig With Bangs Synthetic Wigs For Daily Party Wear
SKU: sb25051090831492934
Price and availability
NT$895
假髮長度
18 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Dye |
| Heat Tolerence | 80 |
| 淨重 | 160 g |
| 長度 | 45 cm |
| 頭圍 | 58 cm |
| SKU | sb25051090831492934 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.