
全新
1支3D亚克力美甲雕塑笔粉色雕刻笔花朵绘画美甲工具配件
SKU: sb260513185386969544994
Price and availability
NT$74
尺寸
2
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

2
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 8-10mm |
| Color | Pink |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| 長度 | 17 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| SKU | sb260513185386969544994 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.