- Video













全新
1件装二合一电动脱毛器,USB充电多功能女士私密修剪器,腋下脱毛器,可水洗剃毛器
SKU: sb260513104866925300740
Price and availability
NT$401
尺寸
USB
顏色
白色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
USB
白色
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Type | Hair Removal Device |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 17.4 cm |
| 寬度 | 16 cm |
| 高度 | 6.3 cm |
| SKU | sb260513104866925300740 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.