Author: j***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 顏色可愛,容量大而且水霧很細緻,打算拿來裝消毒酒精
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 25 cm |
| 寬度 | 6 cm |
| 長度 | 6 cm |
| SKU | sb2205039178775985 |
Author: j***g
Date:
Review: 顏色可愛,容量大而且水霧很細緻,打算拿來裝消毒酒精
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Author: s***i
Date:
Review: 實用的小物,噴霧罐用來消毒好用
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: s***i
Date:
Review: 實用的小物,噴霧罐用來消毒好用
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: s***i
Date:
Review: 實用的小物,噴霧罐用來消毒好用
顏色: 紫色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.