
全新
1支50克快速脱毛膏,3分钟深层去除毛发,防止毛发再生,去除黑头,令肌肤光滑水润,不刺激,是夏季脱毛的理想之选,高品质脱毛膏,特价优惠
SKU: sb260413145002990718497
Price and availability
NT$86
款式:
多色
規格
1pc
淨含量
款式A
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1pc
款式A
| Style Type | Multicolor |
| Item Form | Cream |
| Type | Hair Removal Cream |
| Benefits | Alcohol-Free |
| Application Area | Body |
| 高度 | 2.9 cm |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 6.4 cm |
| 淨重 | 87 g |
| SKU | sb260413145002990718497 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.