
1 件装身体按摩刷 - 采用独特的“伞状”刷毛排列设计,这款刷子适用于各种场景,从日常家庭护理到专业美容院环境。
SKU: sb260410093899207072512
Price and availability
NT$44
規格
1pc咖色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1pc咖色
| Material | WPC |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 3.5 cm |
| SKU | sb260410093899207072512 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.