
全新
1个樱桃印花化妆包,大容量轻便拉链化妆包,旅行收纳包,露营必备品
SKU: sb260511184455568651878
Price and availability
NT$67
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Christmas |
| Shapepattern | Octagonal |
| Features | Portable |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 10.5 cm |
| 長度 | 16.5 cm |
| 寬度 | 10.5 cm |
| SKU | sb260511184455568651878 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.