Author: Z***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 質感很好,容量足夠,價格實惠
顏色: 無色
尺寸: 均碼

| Material | PS |
| Closure Type | Flip Top |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Simple |
| Features | Visual |
| Festivals | Halloween |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Clear |
| Type | Cosmetics Storage |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 6 cm |
| 長度 | 22.5 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| SKU | sb2206166081861655 |
Author: Z***a
Date:
Review: 質感很好,容量足夠,價格實惠
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: c***2
Date:
Review: 超級好用!又便宜 一排大概能裝10個左右,但也要看各廠牌實際大小
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: c***3
Date:
Review: 隱形眼鏡外盒有些比較大,放入有點卡卡,但還是可以使用
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: y***u
Date:
Review: 包裝非常完整,可以把隱眼收的很整齊
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.