Author: 8***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 方便好用!!♡♡♡♡♡♡!♡!!♡
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Self Cleaning |
| Ideal for | Men |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Black |
| Type | Comb Cleaning Tool |
| Batteries Included | No |
| 長度 | 10-24.7 cm |
| 寬度 | 10-8.5 cm |
| 高度 | 2.6-5.3 cm |
| 直徑 | 1.8 cm |
| SKU | sb2304221294971554 |
Author: 8***8
Date:
Review: 方便好用!!♡♡♡♡♡♡!♡!!♡
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: y***n
Date:
Review: 這個也太可愛了吧,馬上拿來用,還蠻好用的
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: y***3
Date:
Review: 小巧還蠻好用的,性價比尚可
顏色: 藍色
尺寸: 均碼
Author: 8***0
Date:
Review: 好用❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.