
全新
1支遮瑕刷,无缝上妆,柔软扁平斜角遮瑕刷,精准贴合肌肤,打造无瑕遮瑕效果,粉底刷,遮瑕刷,腮红刷,修容刷,腮红刷,古铜粉刷,散粉刷,粉底刷,腮红刷,赠品
SKU: sb260426112144359846085
Price and availability
NT$36
規格
1PC
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1PC
| Material | Polyamide |
| Handle Material | ABS |
| Bristle Material | Nylon |
| Color | Multicolor |
| Type | Powder Brushes |
| 直徑 | 1 cm |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| 袋子尺寸 | 1 cm |
| SKU | sb260426112144359846085 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.