Author: M***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 放化妝品非常之方便。
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | PP |
| Closure Type | Others |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Drawers |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | White |
| Type | Cosmetics Storage |
| 高度 | 12.3 cm |
| 長度 | 21 cm |
| 寬度 | 14.3 cm |
| SKU | sb2303153765012463 |
Author: M***0
Date:
Review: 放化妝品非常之方便。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: b***u
Date:
Review: 質感不錯又好用,房間看起來整齊很多 。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: v***7
Date:
Review: 可愛又可以裝好多東西'我滿喜歡的
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: t***z
Date:
Review: 質量很好價格便宜CP值很高,然後算是蠻值得可以買
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.