
1张可爱卡通猫美甲贴纸,涂鸦风格,萌猫设计,DIY美甲贴花,剪贴簿装饰
SKU: sb260310165801130696027
Price and availability
NT$36
規格
1 張 塗鴉貓星人
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張 塗鴉貓星人
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260310165801130696027 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.