Author: e***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 這東西很好、就是太好了才買不停
顏色: 白色
尺寸: 均碼

| Material | PC |
| Closure Type | No-closure |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Color | White |
| 高度 | 11.5 cm |
| 長度 | 26.5 cm |
| 寬度 | 15.5 cm |
| SKU | sc2306257979534535 |
Author: e***4
Date:
Review: 這東西很好、就是太好了才買不停
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 0***2
Date:
Review: 普普通通方便使用
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: s***4
Date:
Review: 品質不錯,看起來蠻不錯
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: 蒸***乙
Date:
Review: 好收納很方便 空間足夠
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.