Author: M***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 沒開美顏 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
顏色: 粉色
尺寸: 均碼

| Material | ABS |
| Closure Type | Others |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Lightweight |
| Specification | big |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Rack |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | White |
| Type | Cosmetics Storage |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 20 cm |
| 長度 | 24 cm |
| 寬度 | 17 cm |
| SKU | sb2203104646185656 |
Author: M***y
Date:
Review: 沒開美顏 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: p***8
Date:
Review: 準備將床邊的舊合子換上它,使用更方便。
顏色: 白色
尺寸: 均碼
Author: c***4
Date:
Review: 非常有質感,很好看,回購再回購
顏色: 白色
Author: c***o
Date:
Review: 這個很好,但因為比較輕開抽屜時有點卡卡
顏色: 白色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.