- Video


全新
1个晾衣网架,衣物晾晒篮,毛衣平铺晾衣网,可折叠多功能晾衣架,双层折叠晾衣网,家用大容量晾衣篮
SKU: sb25072944302095572
Price and availability
NT$35
規格
小號單層
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
小號單層
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Grey |
| Type | Makeup Brush Drying Tool |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 1 cm |
| 長度 | 19 cm |
| 寬度 | 19 cm |
| SKU | sb25072944302095572 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.