
全新
1把优雅檀香木按摩梳,天然檀香木按摩梳,7齿圆齿木质头皮按摩器,木质头皮按摩刷,精致小巧的檀香木梳,家用梳子,便携式,二合一梳子按摩器,不会损伤头皮
SKU: sb260428135902645410452
Price and availability
NT$77
規格
1pc
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1pc
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| 長度 | 10 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb260428135902645410452 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.