Author: l***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute! i have millions of these stickers now lol
顏色: 彩色

1 張 奶油小熊
| Material | PET |
| Pattern Type | Cartoon |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260311154322140437400 |
Author: l***a
Date:
Review: So cute! i have millions of these stickers now lol
顏色: 彩色
Author: E***a
Date:
Review: Me encantó, son demasiado cute
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.