Author: A***P
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: No se ve con tanta rewolucion la imagen pero son lindos solo viene una hoja y son mate
顏色: 彩色

1 張 浮雕薰衣草
| Material | PET |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260411185258177980888 |
Author: A***P
Date:
Review: No se ve con tanta rewolucion la imagen pero son lindos solo viene una hoja y son mate
顏色: 彩色
Author: k***5
Date:
Review: טוב
顏色: 彩色
Author: h***h
Date:
Review: Muy bonitas volveré a comprar, en materiales para uñas aquí encuentras de todo y a buen precio
顏色: 彩色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.