
全新
适用于 2007-2013 款 GMC Sierra 1500 和 2007-2014 款 Sierra 2500HD/3500HD 的 1 个雾灯总成,透明透镜灯泡,替换件号 880,12V,27W
SKU: sq260509145745879206984
Price and availability
NT$833
款式:
A
顏色
白色
插頭類型
其他
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

白色
其他
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Power Supply | Car Charger |
| Features | Waterproof |
| Lamp Life | 50000Hrs |
| Style Type | A |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 5000~6000LM |
| SKU | sq260509145745879206984 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.