Author: 8***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 寄貨速度快東西好的賣家
顏色: 黑色
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Features | Color-Changing |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 12W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq25062074477777688 |
Author: 8***0
Date:
Review: 寄貨速度快東西好的賣家
顏色: 黑色
Author: r***7
Date:
Review: I love this item so much
顏色: 黑色
Author: r***d
Date:
Review: I’m really happy with this purchase! The product arrived on time, was exactly as described, and the quality exceeded my expectations. Highly recommended!
顏色: 黑色
Author: a***1
Date:
Review: Good product I like it
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.