Author: G***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice 💕💕💕
顏色: 無色
尺寸: 均碼

| Texture | Gel |
| Hair Type | Dry |
| Color | Clear |
| Type | Styling Hairspray |
| Hair Concern | Curl Enhancing |
| 淨容量 | 100 ml |
| 長度 | 4.2 cm |
| 寬度 | 4.2 cm |
| 高度 | 13.5 cm |
| SKU | sb2305187174123002 |
Author: G***a
Date:
Review: Very nice 💕💕💕
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: y***7
Date:
Review: 讚讚讚讚讚讚,品質很好,很喜歡,每一項產品都很好。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: y***7
Date:
Review: 好好看,回購好幾次了,品質很好,會再回購。
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Author: H***y
Date:
Review: 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
顏色: 無色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.