- Video








1个无提手黑色爱心印花网眼化妆包,透明拉链设计便携式化妆刷收纳袋,ins风
SKU: sb260428131089393558198
Price and availability
NT$39
尺寸
均碼
規格
灰網桃心
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
均碼
灰網桃心
| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Visual |
| Specification | Middle |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Multicolor |
| Type | Cosmetics Storage |
| 高度 | 13.5 cm |
| 長度 | 19.5 cm |
| 寬度 | 1 cm |
| SKU | sb260428131089393558198 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.