
1片INS风圣诞3D美甲贴纸,红色蝴蝶结、冬青、雪花,甜美少女美甲贴花!防水持久,DIY甜美美甲,吸睛十足
SKU: sb260415140771134903015
Price and availability
NT$42
規格
1 張 聖誕美甲貼
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張 聖誕美甲貼
| Material | PET |
| Pattern Type | Christmas |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260415140771134903015 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.