
1片ins风金箔星星美甲贴纸!3D金属八角星设计,法式美甲百搭必备,轻松打造奢华闪耀氛围,美甲装饰必备单品
SKU: sb260326130459370941068
Price and availability
NT$36
規格
1 張 金色星芒
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1 張 金色星芒
| Material | PET |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 2D Nail Art Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260326130459370941068 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.