- Video








1个大容量黑色爱心植绒网眼透明化妆包,ins风双拉链便携式收纳袋
SKU: sb260423162370637725971
Price and availability
NT$84
尺寸
均碼
規格
黑網愛心
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
均碼
黑網愛心
| Composition | 60% Polyester |
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | big |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 17.5 cm |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 13 cm |
| SKU | sb260423162370637725971 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.