
全新
1条长款去角质沐浴海绵条,尼龙网眼浴巾,男女通用背部按摩器
SKU: sb260401145740892048717
Price and availability
NT$77
規格
4pcs隨機色
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

4pcs隨機色
| Material | Nylon |
| Composition | 100% Polyamide |
| Body Part | Body |
| Color | Multicolor |
| Type | Tanning Glove |
| 長度 | 24 cm |
| 寬度 | 11 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb260401145740892048717 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.