
1入組長款直筒人造假髮帶劉海和1入組假髮帽
SKU: sb2211027471644745
Price and availability
NT$402
假髮長度
22 inch
尺寸指南
抱歉,商品已售罄
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

22 inch
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| 淨重 | 265 g |
| 長度 | 60 cm |
| 頭圍 | 57 cm |
| SKU | sb2211027471644745 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.