- Video









全新
1个淋巴按摩刷,适用于女性面部护理按摩,下巴和面部淋巴按摩刷,符合人体工程学设计的按摩器
SKU: sb260509235124762042016
Price and availability
NT$67
規格
1pcs
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
1pcs
| Material | Nylon |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Brown |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 8 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 1 cm |
| SKU | sb260509235124762042016 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.