Author: w***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 大小剛好,磁力很強,有型
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Material | Iron |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 2 cm |
| 寬度 | 5.7 cm |
| 長度 | 23.5 cm |
| SKU | sb2208132004045174 |
Author: w***0
Date:
Review: 大小剛好,磁力很強,有型
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: q***q
Date:
Review: 方便使用,燙髮或夾頭髮,即快速度,又方便
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: j***9
Date:
Review: Nice product and makes things simpler🥰
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: w***7
Date:
Review: استخدامه خيال و الكوالتي قوي جدا حبييت وسهل الاستخدام
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.