
1个按摩刷,身体按摩,放松活力气垫按摩刷,头部按摩刷 - 气垫头皮按摩和木质身体按摩 - Nisex 按摩刷,气垫按摩梳,木质头部按摩梳,全身按摩器,家用按摩器
SKU: sb260422094875285113914
Price and availability
NT$76
規格
按摩珠1裝
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

按摩珠1裝
| Material | Wood |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 8 cm |
| 高度 | 4 cm |
| SKU | sb260422094875285113914 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.