
全新
1个男士电动剃须刀,7刀头磁吸式可充电防水剃须刀,USB充电,智能显示屏,家用理发器和剃须刀
SKU: sb260423140204620759879
Price and availability
NT$407
尺寸
USB
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

USB
| Material | ABS |
| Color | Black |
| Type | Electric Shaver |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| 長度 | 11.6 cm |
| 寬度 | 11.5 cm |
| 高度 | 9 cm |
| 電壓 | 5 V |
| SKU | sb260423140204620759879 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.