
1片美人鱼尾巴贝壳星星眼妆贴纸!蓝粉渐变全息闪粉,打造梦幻海洋风眼影,适合舞台妆或日常妆容,轻松打造Y2K仙女妆,面部闪粉,节日妆容,面部贴纸,3D贴纸,面部宝石,装饰贴纸
SKU: sb260330183136891130885
Price and availability
NT$32
規格
1張 人魚尾臉貼
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1張 人魚尾臉貼
| Material | ABS |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Body Part | Eye Tattoo Stickers |
| 高度 | 0.2 cm |
| 長度 | 12 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| SKU | sb260330183136891130885 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.