Author: d***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 非常適合小資族群用
顏色: 粉色
尺寸: USB
USB
| Material | ABS |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Women Body Hair Trimmer |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Batteries Included | Yes |
| Batteries Required | No |
| Charger Certification | CE |
| 電壓 | 5 V |
| 長度 | 11 cm |
| 寬度 | 7 cm |
| 高度 | 2 cm |
| SKU | sb25042203370101431 |
Author: d***3
Date:
Review: 非常適合小資族群用
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: f***h
Date:
Review: تحفه حلوات وعملياتتت
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: h***6
Date:
Review: Perfect
顏色: 粉色
尺寸: USB
Author: N***a
Date:
Review: جميل جدا يبنات انصح بيه جدا
顏色: 粉色
尺寸: USB
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.