- Video









全新
1个极简网眼雏菊印花化妆包,适合女性旅行收纳化妆品。
SKU: sb260507154795463145418
Price and availability
NT$82
尺寸
均碼
規格
雛菊小枕頭
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
均碼
雛菊小枕頭
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Plants |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Cute |
| Occasion | Party |
| Features | Adjustable |
| Specification | Middle |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 23 cm |
| 寬度 | 10.5 cm |
| SKU | sb260507154795463145418 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.