Author: j***0
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: 可愛又實用的小東西 有機會會再回購期待商品!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼

| Material | PP |
| Closure Type | No-closure |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Color | Pink |
| Type | Cosmetics Storage |
| 高度 | 10 cm |
| 長度 | 20 cm |
| 寬度 | 10 cm |
| SKU | sb2308112444888977 |
Author: j***0
Date:
Review: 可愛又實用的小東西 有機會會再回購期待商品!
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 嘎***嘎
Date:
Review: 抽屜不能放太重的東西,整體加減還可以吧
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: p***g
Date:
Review: 很可愛 不過比想像中還小
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Author: 2***y
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
顏色: 粉色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.