- Video








全新
1个多功能化妆包,三层大容量耐用面料,少女印花方形手持化妆品收纳包,适合日常使用
SKU: sb260514142549646511343
Price and availability
NT$142
尺寸
均碼
規格
三層
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護
均碼
三層
| Composition | 100% Polyurethane |
| Material | Pu |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Multicolor |
| Pattern Type | Christmas |
| Shapepattern | Square |
| Occasion | Holiday |
| Features | Portable |
| Specification | big |
| Festivals | Christmas |
| Batteries Included | No |
| 高度 | 20 cm |
| 長度 | 21 cm |
| 寬度 | 13.5 cm |
| SKU | sb260514142549646511343 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.