
1个多功能小粉盒,带绒毛粉扑和可替换粉芯设计,适用于散粉 | 带粉末收集器和筛网的粉盒 | 可替换粉芯的粉盒,方便旅行携带,适用于定妆粉和腮红 | 便携式散粉盒,带镜子和蘑菇形粉扑,化妆粉旅行收纳盒,适用于腮红和定妆粉
SKU: sb260417142480171545859
Price and availability
NT$48
規格
1PC
尺寸指南
了解更多
購物安全
安全支付
隱私保護

1PC
| Material | PP |
| Applicable Scene | Bedroom |
| Corresponding Part | Face |
| Color | Black |
| Type | Cosmetic Bottle |
| 長度 | 7 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 高度 | 5 cm |
| SKU | sb260417142480171545859 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.