Author: c***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 一件黑色稜型格紋,大容量三吃層,旅行包
顏色: 黑色
尺寸: 均碼

| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Black |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Simple |
| 高度 | 19 cm |
| 長度 | 21.5 cm |
| 寬度 | 14 cm |
| SKU | sb2403082648296730 |
Author: c***5
Date:
Review: 一件黑色稜型格紋,大容量三吃層,旅行包
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***3
Date:
Review: 喜歡,容量很大,顏色雖然是黑色的,但是透明的黑可以看到裡面的東西,會比較好找
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: a***9
Date:
Review: 質感很好,就是皮軟趴趴的,若採硬殼會更好。
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Author: c***5
Date:
Review: 一個多功能黑色布料大容量三層旅行分層
顏色: 黑色
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.